נישואי גבר הומוסקסואל וסטרייטית – האם זה עובד?

,

ד"ר אדיר אדלר איתר זוגות שבהם הגבר הומוסקסואל והאישה סטרייטית, ולמרות זאת הם מנהלים נישואים מאושרים, לחלקם ילדים משותפים וחיים מספקים.

ד"ר אדיר אדלר הוא עובד סוציאלי קליני, פסיכותרפיסט ומרצה לעבודה סוציאלית. יועץ לזוגות ויחידים מיחסי נטייה-מעורבת ונושאים הקשורים לנטייה מינית וזהות מגדרית.

במאמר שפרסם ב-YNET הוא מספר על עבודת המאסטר והדוקטורט שלו, באוניברסיטת חיפה, במסגרתה פגש עשרות גברים ונשים הנמצאים ב"יחסי נטיה מעורבת".

בניגוד לסטראוטיפ, הניסיון המחקרי והקליני שלו מראה כי זו יכולה להיות מסגרת זוגית מוצלחת. זוגות רבים, הבוחרים בזוגיות כזו, מדווחים על חיי נישואין ומשפחה מאושרים.

חשוב להדגיש, כי מדובר בזוגות המקיימים את הקשר מתוך מודעות ומתוך בחירה, ועם הסכמה על המסגרת הזוגית, ולא מתוך הסתרה והכחשה.

לקריאת המאמר באתר YNET.

ראיון של ד"ר אדלר בתכניתו של גבי גזית.

קודם

גם חילונים רוצים בשינוי המשיכה ההומוסקסואלית – פרופ' אבשלום אליצור

הסרט "אני מייקל" – סיפורו של מייקל גלץ

הבא

הצטרפו לערוץ הטלגרם - יומן פתוח לשינוי

שתפו ועזרו לנו להשמיע קול:


מחקרים נוספים:


אל תאמרו "נולדנו ככה"

ד"ר ליסה דיאמונד מסבירה מדוע הטענה "נולדנו ככה" אינה נכונה ואינה מסייעת לקהילה הגאה. היא מביאה מחקרים המאשרים כי משיכה מינית משתנה, וכי יותר אנשים מסוגלים להמשך לשני המינים.

מחקר ענק קובע: "אין גן הומוסקסואלי"

במסגרת המחקר, ניתחו החוקרים דגימות של כחצי מליון איש. ומצאו קשר קלוש בין רכיבים גנטים בודדים להתנהגות, משיכה או זהות מינית. מסקנת המחקר – אין דרך לחזות את ההתנהגות המינית של אדם על פי המבנה הגנטי שלו

מה דעתך על הפוסט?

פרטיך יישארו חסויים, תגובתך תפורסם בכפוף לאישור העורך ובהתאם לכללי האתר.
הכנסת האימייל אינה חובה.

כתיבת תגובה