אודות

מי אנחנו?

אנחנו קבוצה של גברים, בעלי רקע של משיכה לגברים. כולנו חווינו את המשיכה ההומוסקסואלית בכל עוצמתה, וכולנו חשנו בהשלכותיה ובתוצאותיה.

כולנו הגענו לתובנה כי הבחירה לחיות חיים הומוסקסואליים אינה בחירה נכונה. למרות משיכתנו, רצינו לחיות חיים הטרוסקסואליים. רצינו להתחתן עם אישה שאנו אוהבים ונמשכים אליה. חלמנו להקים משפחה יציבה ואוהבת המבוססת על זוגיות הטרוסקסואלית.

כולנו פנינו לתהליך טיפולי, לא טיפול המרה, כי אם תהליך של בירור זהותנו ומשיכתנו המינית. תהליך זה עזר לנו לגלות את המשיכה ההטרוסקסואלית בקרבנו, ובכלל, לגלות את עצמינו מחדש.

היום כולנו נשואים לנשים. אנו נמשכים ואוהבים את נשותינו, ואנו אוהבים את ילדינו שנולדו מתוך זוגיות בריאה ומאושרת. אנו שמחים מאוד בדרך בה בחרנו. אצל חלקנו המשיכה לגברים נעלמה לגמרי, ואצל חלקנו היא עדיין קיימת ברמה שאינה מפריעה לנו.

נשותינו מודעות למקום ממנו הגענו, ולתהליך אותו עברנו, והן שותפות לדרך, מקבלות ותומכות.

למה הקמנו את האתר הזה?

אנו חשים כי הסיפור שלנו הוא חלק מסיפורם של גברים ונשים רבים הנמשכים לבני מינם. כמונו, ישנם עוד אלפים אשר עברו תהליך דומה. ישנם עוד עשרות אלפים שהיו מעוניינים בו, אם רק היתה ניתנת להם ההזדמנות.

הסיפור שלנו מושתק. אנשים וארגונים בעלי כח, מנסים לשלול מגברים ונשים נוספים את האפשרות לבחור בדרך בה בחרנו.

הקמנו את האתר כדי לספר את הסיפור שלנו. כדי לאזן את התמונה המוצגת לציבור, וכדי לפתוח בפני חברים נוספים את האפשרות לבחור בדרך דומה לשלנו.

באתר תוכלו למצוא עדויות לשינוי המשיכה המינית. חלק מהעדויות נאספו מאמצעי התקשורת, מהספרות המדעית, ופניות שהגיעו אלינו. חלק מהעדויות הן של חברי הקבוצה.

לא תקראו כאן על טיפולי המרה שהצליחו, אבל תוכלו למצוא כאן עמדות מקצועיות ומחקרים מדעיים העוסקים בשינוי המשיכה המינית, ומראים כי השינוי אכן אפשרי.

במדור הסרטים תוכלו לצפות בסרטים ועדויות בנושא שינוי המשיכה המינית. ובמדור מן העתונות תוכלו למצוא כתבות ופרסומים תקשורתיים בנושא.

למה אנחנו לא חושפים את שמותינו?

בגלל האלימות המילולית והפיזית המופנית כלפי כל מי שמשמיע קול כמו שלנו.

כי יש אנשי ממסד המכריזים כי ינקטו בסנקציות כנגד מי שיעזור לאנשים ללכת בדרכנו. ובגלל אנשים המנסים לחוקק חוקים שימנעו מאנשים נוספים ללכת בדרך שלנו.

כי אנו חוששים מפני פגיעה בנו, בנשותינו ובילדינו.

אנו מייחלים ליום בו האווירה הציבורית תאפשר לנו להיחשף ללא חשש.

האם אפשר לפגוש אותנו?

אנו מוכנים להיפגש עם אנשי תקשורת אשר ירצו לשמוע ולהשמיע את העדויות שלנו.

אנו מעוניינים להיפגש עם אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש, ועם אנשי אקדמיה. אנחנו מזמינים אתכם לחקור אותנו ואת העדויות שלנו, מתוך חופש אקדמאי אמיתי.

אם אתם עונים על הקריטריונים האלו, אנא צרו עימנו קשר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם - יומן פתוח לשינוי

שתפו ועזרו לנו להשמיע קול: